Makijaż permanentny - Salon kosmetyczny - Dom Piękna - Świebodzin

Makijaż permanentny

Makijaż to z pewnością wizualna wizytówka każdej kobiety. Jednakże codzienne wykonywanie pełnego makijażu jest czasochłonne, a także wymaga posiadania odpowiednich kosmetyków. W związku z tym Dom Piękna oferuje makijaż permanentny brwi. Dzięki temu zabiegowi nie musimy pamiętać o codziennym makijażu brwi, czy regularnym ich koloryzowaniu. W efekcie możemy cieszyć się pięknymi brwiami nawet przez kilka lat.

Makijaż permanentny to bezpieczny zabieg polegający na wprowadzeniu w głąb skóry specjalnego pigmentu. Głębokość umieszczania pigmentu jest ściśle kontrolowana i znacznie płytsza niż w przypadku tatuażu, ponieważ makijaż permanentny nie powinien być makijażem na całe życie.

Zabieg makijażu permanentnego składa się z kilku etapów, które mają miejsce w przeciągu kilku tygodni. Całość rozpoczynamy konsultacją, na której omawiamy oczekiwania, ustalamy kształt i kolor brwi. Konieczne jest również przeprowadzenie próby uczuleniowej. Kolejnym etapem jest pigmentacja, czyli wykonanie samego makijażu. Po pigmentacji następuje etap gojenia, który trwa do około 8 tygodni. Po około 1 – 1.5 roku warto odświeżyć brwi, aby potrzymać uzyskany efekt.

Makijaż permanentny brwi jest dla każdego, kto:

– codziennie maluje brwi

– jest niezadowolony z kształtu i koloru brwi

– chce wyglądać naturalnie, przy jednoczesnym podkreśleniu brwi

Zalety makijażu permanentnego brwi:

  1. Oszczędność czasu, brak konieczności malowania brwi, czy nakładania henny
  2. Długotrwały efekt zabiegu
  3. Zabieg trzeba powtarzać tylko raz na kilka lat
  4. Naturalnie wyglądające, podkreślone brwi

Czas trwania zabiegu: 4h

Przeciwwskazania:

– alergie na wykorzystywane preparaty

– cukrzyca

– ciąża i karmienie piersią

– choroby skóry (wysypka, egzema, łuszczyca)

W salonie Dom Piękna istnieje również możliwość usunięcia makijażu permanentnego, z wykorzystaniem specjalistycznego removera.

Niezwykle istotnym jest, aby makijaż permanentny brwi wykonywany był w profesjonalnym salonie, pod okiem doświadczonego specjalisty. Źle wykonany makijaż może mieć bardzo negatywne konsekwencje, nie tylko estetyczne, ale również zdrowotne. Do wykonania zabiegu należy używać wyłącznie profesjonalnych kosmetyków i urządzeń.