Makijaż - Salon kosmetyczny - Dom Piękna - Świebodzin

Makijaż

Wykonujemy makijaż w mieście Świebodzin, który jest nieodłącznym elementem codziennej stylizacji każdej kobiety. Jego zadaniem jest podkreślenie atutów urody, a także ukrycie niedoskonałości. Usługa ta polega na oczyszczeniu skóry twarzy, wyrównaniu koloru skóry (baza, podkład, puder), wykonaniu makijażu oczu i ust oraz uzupełnieniu całości (róż, rozświetlacz, bronzer). Wykonanie profesjonalnego makijażu to pewność długotrwałego efektu, a także pięknego i naturalnego wyglądu.

W salonie Dom Piękna oferujemy wykonanie makijażu okazjonalnego (wieczorowego), ślubnego (wraz z makijażem próbnym) i makijażu sylwestrowego. Na specjalne życzenie możemy również wykonać makijaż w niedzielę i święta.

Makijaż okolicznościowy (wieczorowy)

Wykonując ten rodzaj makijażu należy pamiętać o kilku istotnych kwestiach takich, jak dopasowane stylizacji do pory dnia. Oświetlenie sztuczne i światło świec to pochłaniacze kolorów, dlatego też makijaż wieczorowy powinien opierać się na intensywnych i wyrazistych barwach, a także na wyostrzonych konturach. 

W makijażu wieczorowym warto postawić na nasycone barwy cieni, a także na efekty blasku i połysku. Całości dopełnią idealnie wytuszowane rzęsy. Dzięki wykorzystaniu odpowiednich akcesoriów i kosmetyków, makijaż utrzyma się przez wiele godzin.

Makijaż ślubny – Świebodzin

Ślub to wyjątkowy moment w życiu kobiety. W związku z tym każda panna młoda marzy, aby w tym dniu wyglądać pięknie i niepowtarzalnie. Jednym z elementów stylizacji ślubnej jest makijaż ślubny. Jego zadaniem jest podkreślenie urody i kobiecości panny młodej, przy jednoczesnym ukryciu niedoskonałości. W makijażu ślubnym niezwykle istotna jest jego trwałość. Bardzo często powinien on pozostać na twarzy panny młodej nawet do 20h. Taki efekt można uzyskać wyłącznie w profesjonalnym salonie kosmetycznym, z wykorzystaniem kosmetyków najwyżej jakości.

Makijaż próbny

Każdy makijaż ślubny powinien być poprzedzony makijażem próbnym. Jest to moment porozumienia pomiędzy panną młodą a makijażystką. Podczas usługi należy omówić wszelkie szczegóły (styl uroczystości, suknia ślubna, fryzura, biżuteria, okulary), aby makijaż był idealnie dopasowany i spełniał oczekiwania. Wykonanie makijażu próbnego jest rozwiązaniem bardzo bezpiecznym, pozwalającym na sprawdzenie jego trwałości, jak i dopasowanie kolorystyki oraz stylu do urody panny młodej.

Nasz doświadczony zespół pomoże każdej pannie młodej w dobraniu idealnego makijażu ślubnego, pasującego do wszystkich elementów stylizacji.

Makijażem próbnym warto również poprzedzić makijaż okolicznościowy (wieczorowy) dla uzyskania najlepszego efektu.

Makijaż sylwestrowy

Jest to jeden z typów makijażu okolicznościowego (wieczorowego), gdzie istotnym jest dopasowanie makijażu do pory dnia, ale także uzyskanie jak najlepszej trwałości. Makijaż sylwestrowy powinien utrzymywać się przez wiele godzin, również podczas tańca i szampańskiej zabawy. Podczas nocy sylwestrowej, jedynej takiej w ciągu roku, można pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa i ekstrawagancji. Idealnie sprawdzi się brokat, a także cyrkonie, czy drobne perełki.

Czas wykonania makijażu: 1h 30min – 2h

Zalety makijażu profesjonalnego:

  1. Trwałość – dzięki odpowiedniej technice i profesjonalnym kosmetykom
  2. Idealny efekt – dobór makijażu do typu urody, rysów twarzy i okoliczności
  3. Szeroki wybór kosmetyków i kolorów
  4. Możliwość uzupełnienia rzęs – dla jeszcze lepszego efektu

Makijaż profesjonalny ma wiele zalet. Przede wszystkim, oddajemy się w ręce profesjonalisty, który dzięki swojemu doświadczeniu i nabytej wprawie może stworzyć wyjątkowy makijaż, idealnie dopasowany do każdej okazji. Do wykonania takiego makijażu stosuje się profesjonalne kosmetyki i akcesoria, które pozwalają na uzyskanie długotrwałego efektu, co jest tak istotne w przypadku makijażu okolicznościowego.