Rzęsy - stylizacja - Salon kosmetyczny - Dom Piękna - Świebodzin

Rzęsy – stylizacja

Henna rzęs to zabieg koloryzacji rzęs, który daje efekt podkreślenia oczu, bez konieczności nakładania tuszu. Do farbowania włosków wykorzystywana jest henna kosmetyczna, czyli naturalny, roślinny barwnik, produkowany z pędów i liści rośliny nazywanej Lawsonia bezbronna. W efekcie rzęsy są ciemniejsze, a także stają się naturalnie mocniejsze i bardziej gęste. 

Henna rzęs jest zabiegiem prostym, wykonywanym w krótkim czasie. Przed położeniem henny dobieramy jej odpowiedni kolor, biorąc pod uwagę typ urody i oprawę oczu. Skóra wokół farbowanych włosków pokrywana jest wazeliną kosmetyczną lub kremem, aby zabezpieczyć ją przed zmianą koloru. Włoski natomiast muszą być odtłuszczone, aby przyjęły barwnik. Na tak przygotowaną skórę i włoski nakładamy hennę, a po upływie ok. 10 minut pozostały barwnik zmywamy wacikiem.

Henna rzęs Świebodzin – zalety:

  1. Piękny i naturalny efekt – głęboka barwa rzęs
  2. Długotrwały efekt
  3. Włoski stają się naturalnie mocniejsze i grubsze

Czas trwania zabiegu: 20 min

Zabieg należy powtarzać regularnie, co około 3-4 tygodnie.

Przeciwwskazania:

– alergie na wykorzystywane substancje

– jęczmień

– otarcia lub uszkodzenia skóry wokół oczu

– choroby oczu

– zły stan rzęs

– zapalenie spojówek, opuchlizna oczu

Osoby noszące soczewki kontaktowe powinny je zdjąć na czas wykonywania zabiegu.

Zabieg koloryzacji rzęs henną zawsze powinien być przeprowadzany w higienicznych i sterylnych warunkach. Przed przystąpieniem do zabiegu przeprowadzamy indywidulaną konsultację, która pozwala na wykluczenie przeciwwskazań i określenie efektów, jakich możemy się spodziewać. Aby mieć pewność, że nie wystąpią żadne powikłania i skutki uboczne, zabieg musi być wykonywany przez doświadczonego i wykwalifikowanego specjalistę.